pl  |  de  |  pl

Zakres działalności

Promocja i reklama. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy promocję Państwa firmy oraz jej wizerunku poprzez dzieło filmowe. Takie rozwiązanie marketingowe jest idealne, by promować zarówno markę, zakres usług, jak i Wasze możliwości. Poprzez współpracę i ogromne zaangażowanie w każdy z projektów otrzymujemy produkt na najwyższym poziomie, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a zakres prac może obejmować od scenariusza poprzez skrypt, zdjęcia, montaż, grafikę 3D, efekty specjalne aż do końcowego, w pełni profesjonalnego produktu w każdym formacie.

Reportaże. Wystawiacie się Państwo na targach, organizujecie imprezy lub prezentacje? Czy chcieliby Państwo to udokumentować i wykorzystać w celach promocyjnych lub pamiątkowych? Zgranie naszych ekip realizatorskich jest kluczowym elementem powstawania dokumentacji w postaci filmów umieszczanych zarówno na stronach internetowych, jak i wyświetlanych na telebimach podczas wystaw targowych lub wydarzeń okolicznościowych w Państwa firmie.

Filmy szkoleniowe i korporacyjne. Edukacja personelu, BHP, prezentacja zakresu działalności i historia firmy – filmy takie zdobywają olbrzymią popularność. Dzięki nim mogą Państwo szkolić pracowników w każdym czasie, pokazać osobom z zewnątrz, jak i co wykonuje Państwa firma, jak również na wiecach i zgromadzeniach pochwalić się historią oraz odnoszonymi sukcesami poprzez ciekawą i ujmującą realizację filmową.

Obsługa konferencji. Stworzymy dla Państwa relację z każdej imprezy firmowej za pomocą dowolnej ilości kamer w technologii HD.

Film dokumentalny i fabularny. Nasze doświadczenie oraz zaplecze sprzętowe pozwala nam na realizację produkcji i postprodukcji zarówno wysokobudżetowych, jak i mniejszych filmów dokumentalnych i fabularnych. Systemy, na których pracujemy, wykorzystywane są głównie przy kasowych produkcjach w Hollywood.

Efekty wizualne. Animacja 3D, compositing, efekty specjalne oraz końcowa koloryzacja zapewniają najwyższą jakość obrazu, niesamowity odbiór estetyczny oraz niezapomniane wrażenia widzów.

Dźwięk, muzyka. Realizujemy dźwięk na planie filmowym i udźwiękawiamy filmy w studiu. Posiadamy olbrzymią bazę sampli oraz kompozycji muzycznych niezbędnych do powstania profesjonalnej ścieżki dźwiękowej. Komponujemy także muzykę pod konkretny projekt, co daje niepowtarzalny efekt końcowy.