pl  |  de  |  pl

Malarstwo

Od lutego bieżącego roku VISION STUDIO rozszerzyło swoją działalność o wykonywanie reprodukcji obrazów największych malarzy świata, kopii obrazów artystów współczesnych, jak również wykonywanie obrazów wnętrz i pomieszczeń zamkniętych.

Poza galerią gotowych dzieł oferujemy możliwość zamówienia wykonania dowolnego obrazu.

Wykonane kopie cechują się starannością, precyzją i indywidualnym podejściem do każdego powierzonego nam zadania. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie oferowane przez VISION na sprzedaż obrazy, są malowane ręcznie, przy użyciu farb olejnych najwyższej jakości. Płótna lniane na których powstają nasze dzieła są odpowiednio zakonserwowane i naciągane na bardzo dobry gatunkowo blejtram.

Na specjalne życzenie istnieje możliwość oprawienia obrazu.

Na Państwa potrzeby jesteśmy w stanie stworzyć lub odwzorować każdy obraz. Jeśli dzieła, którego Państwo poszukujecie, nie ma w naszej ofercie, wystarczy skontaktować się z nami drogą e-mail’ową w celu uzgodnienia terminu, rozmiaru bądź innych szczegółów jego wykonania.

Czas wykonania kopii staramy się skrócić do niezbędnego minimum, gwarantującego zachowanie najwyższej jakość realizowanego dzieła.

Odbiór obrazu może nastąpić zarówno osobiście jak i przez wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę vat.